رفتن به محتوای اصلی

اسرائیل انبار مهمات سپاه پاسدارن در سوریه را منهدم کرد

اسرائیل انبار مهمات سپاه پاسدارن در سوریه را منهدم کرد
تصویری از حملات گذشته اسرائیل به اهدافی متعلق به جمهوری اسلامی ایران
با افزایش حملات اسرائیل به سوریه، جمهوری اسلامی از تعداد تروریست‌های سپاه پاسداران در این کشور کاسته و بر شبه‌نظامیان شیعه عراقی و افغانستانی افزوده است
posted onMarch 17, 2024
noدیدگاه

در ادامه حملات دفاعی اسرائیل به اهداف تروریست‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، چندین موشک از بلندی‌های جولان به سمت اهدفی در حومه دمشق پرتاب شد که در پی آن یک انبار مهمات جمهوری اسلامی بطور کامل منهدم گردید.

بنابر گزارش خبرگزاری رویترز، در ساعات اولیه بامداد شنبه، ٢٧ اسفندماه ١٤٠٢ شمسی، ارتش دفاعی اسرائیل به منظور مقابله با آشوبگری‌های جمهوری اسلامی ایران، در یک حمله موشکی توانست یک انبار مهمات متعلق به تروریست‌های سپاه پاسداران در حومه دمشق را نابود کند.

این انبار که طی عملیات اطلاعاتی پیچیده اسرائیل درهفته‌های گذشته شناسایی و کشف شده بود، در واکنشی کوبنده از سوی نیروی دفاعی این کشور و با پرتاب چند موشک از بلندی‌های جولان منهدم گردید. دولت سوریه مدعی شده در این حمله یکی از سربازانش زخمی شده است.

گزارش مذکور همچنین یادآور میشود، با افزایش چشم‌گیر حملات ارتش دفاعی اسرائیل به سوریه بعد از حملات تروریستی هفت اکتبر، جمهوری اسلامی تعداد نیروهای سپاه پاسداران مستقر در سوریه را کاهش داده و در عوض بر تعداد تروریست‌های شیعه عراقی و افغانستانی افزوده است.

جمهوری اسلامی ایران عامل اصلی تهیه و ارسال مهمات مورد نیاز تروریست‌های حزب الله و حماس می‌باشد و این مهمات را عمدتا از طریق سوریه ارسال می‌کند.

در همین رابطه، روز پنج‌شنبه، ٢٤ اسفندماه ١٤٠٢ شمسی، نشریه بین‌المللی تلگراف گزارش مفصلی منتشر کرد و مدعی شد جمهوری اسلامی از بنادر اروپایی برای پوشش ارسال محموله‌های تسلیحات به حزب‌الله استفاده می‌کند.