رفتن به محتوای اصلی

اربعین حکومتی؛ ایدئولوژی شیعی در خدمت تروریسم

اربعین حکومتی؛ ایدئولوژی شیعی در خدمت تروریسم
posted onOctober 24, 2019
noدیدگاه

 

 جمهوری اسلامی یک فرقه‌ی آخرالزمانی است. ملایان شیعیِ حاکم بر ایران، با وصف اینکه خود، هرگز راضی به مردن نیستند اما، همیشه مردم را به مردن و شهادت تشویق و ترغیب می‌نمایند.

شادی و عشق زمینی از منظر آنها برای مردم یک گناه می‌باشد و طی چهل سال حضور تحمیلی‌شان در ایران، به سرکوب آن پرداخته‌اند. آنان معتقدند مردم همواره باید برای امامان شیعی بر سر خود کوبیده و گریه کرده و حقِ مالی -مالیات- مردگان تاریخ یک کشور دیگر را با عنوان «سهم امام» به ملایان پرداخت نمایند.

جمهوری اسلامی در ایران بر این گفتمان استوارست که، هر باور و اعتقادی که در راستای دین حکومتیِ آنان باشد قابل پذیرش، وگرنه دشمن بوده و حق ابراز وجود ندارد. بازداشت سه شهروند بهایی در روزهای اخیر در شیراز به اتهام تحت‌الشعاع قرار دادن اربعین حکومتی، نمونه‌ای کوچک از فشارهای اجتماعی رژیم اسلامی بر دیگر شهروندان می‌باشد.

ملایان شیعی حاکم بر ایران حتی یک فرد با باور شیعی، اگر در خدمت آرمان‌های خمینیسم نباشد را مورد آزار قرار داده و روانه زندان می‌کنند. در واقع مکتب شیعی ملایان دیگر باورمندانی مانند ارامنه، زرتشتی، مسیحی، بهایی و کلیمی و دیگر مذاهب در ایران را مجبور به داشتن پسوند شیعی کرده، تا از حداقل امور اجتماعی روزانه بهره‌مند باشند.

کارناوال سالانه‌ی اربعین حکومتی، نقطه‌ی اوج ایدئولوژی فرقه‌ی تشیع است که ملایان با سوءاستفاده و سوار شدن بر احساسات مذهبی عوام،  آن را در خدمتِ صدورِ تروریسیم حتی در آمریکا و کشورهای اروپایی به کار می‌گیرند.

آنچه مکتب خمینیسم از پروپاگاندای اربعین دنبال می‌کند؛ نوعی قدرت‌نماییِ مذهبی-تروریستی می‌باشد؛ تا از این طریق سایه‌ی وحشت‌اش را در کشورهای همسایه، مخصوصا عراق در جهت تنش‌افزاییِ منطقه‌ای گسترش دهد.

صرف هزینه‌های بسیار و لجام گسیخته‌ی اربعین، با در اختیار گذاشتن تمام امکانات اداری-نظامی در حدی است که ملایان، حتی ارتش را به اجبار در اختیار سپاه پاسداران تروریستی قرار داده تا برنامه‌های خود را پیش ببرد. این در حالی‌ست که کارمندان ادارات و نیروهای ارتش ایران، در بدترین شکل ممکنِ زندگی به سر برده و برای دریافت حقوق ماهیانه‌ی خود در رنج به سر می‌برند.

ارسال صدها دستگاه اتوبوس به مناطق مرزی و عراق و همچنین تامین محل خواب و خوراک روزانه در سه وعده در کنار ارسال نیروهای گارد ویژه به عراق، جهت همکاری با نیروهای حشدالشعبی، حاکی از این امر است؛ کشور عراق در پوشش زیارتی اربعین، قربانی سیاست‌های مداخله‌جویانه‌ی مذهبی-نظامی جمهوری اسلامی می‌باشد.

یکی از عوامل مهم ارسال اتوبوس به عراق در کارناوال اربعین، عدم خوشامدگویی و استقبال مردم عراق از ورود نیروهای تروریستی رژیم می‌باشد که، آنان حتی حاضر به سوار نمودن و جابجایی آنان به سوی کربلا نبودند. مسئولان حاکمیت شیعی در ایران، دهن‌کجی مردم عراق به آنان را عدم آمادگی زیرساخت‌ها در عراق عنوان کرده و خواستار ترمیم آن شده‌اند!

تبلیغات تهی و دروغینِ رسانه‌های داخلی ایران که کاملا در خدمت ملایان می‌باشد؛ مدام از این می‌گویند: کاروان‌های مذهبی موجبات رونق اقتصادی مرزی شده و این در حالی‌ست، تمام این مناطق کماکان از خرابیِ جنگ هشت ساله و بی‌خانمانی از زلزله رنج می‌برند.

اربعین حکومتی؛ ایدئولوژی شیعی در خدمت تروریسم

در کنار این موضوع، فقر و بیکاری نمونه‌ی آشکار بی پایه بودن ادعاهای رژیم اسلامی است و با توجه به صرف هزینه‌های گزاف این مراسم حکومتی، آن کاروان‌ها حتی نیاز به خرید یک بطری آب نیاز ندارند. نگاهی به وضعیت زندگی و معیشتی مردم در شهرهای مرزی مهران و قصرشیرین در غرب و چذابه در جنوب ایران که، محل عبور کاروان‌های اربعین رژیم اسلامی است، نشان می‌دهد؛ ویرانی خمینیسم چگونه  بر این کشور غنی سایه افکنده است.

اربعین حکومتی؛ ایدئولوژی شیعی در خدمت تروریسم

علی خامنه‌ی سر دسته‌ی تروریست‌های فرقه‌ی شیعی در همین زمینه ابراز داشته که: راه‌پیمایی اربعین می‌تواند زمینه‌ساز تحقق هدف نهایی امت اسلامی یعنی «تشکیل تمدن عظیم و نوین اسلامی» باشد و بر همین اساس باید پیوندهای مستحکم میان مسلمانان اعم از شیعه و سنی و ملیتها و اقوام مختلف، در این راه‌پیمایی بیشتر شود.(پایان نقل قول)

رهبر تروریست‌های شیعی در حالی چنین بیاناتی را بر زبان می‌آورد که، علاوه بر سرکوب دیگر مذاهب در ایران، حتی شیعه‌های سنتی نیز در مراسم او شرکت نمی‌کنند و نمونه‌ی بارز آن را می‌توان در اعتراض شیعیان عراق به دخالت و حضور نیروهای رژیم اسلامی مشاهده کرد.

نکته‌ی قابل اهمیت اینجاست که هرگونه شرکت نمودن در مراسماتِ مذهبی حکومتی رژیم اسلامی، ابزار استفاده‌ی ملایان شدن است، هر چند مردم ایران از آن آگاه هستند و آنچه هم در تبلیغات اربعین دیده می‌شود؛ اکثریت همان دسته‌ای هستند که از سفره‌ی انقلاب اسلامی بهر‌ه‌مند می‌باشند.

اربعین حکومتی؛ ایدئولوژی شیعی در خدمت تروریسم

اربعین حکومتی؛ ایدئولوژی شیعی در خدمت تروریسم

حضور سعید مرتضوی، قاتل زهرا کاظمی روزنامه‌نگار ایرانی-کانادایی در اربعین

شیعیان عراق که در قیام هفته‌های اخیر، اعتراض واضح خود را با آتش کشیدن پرچم جمهوری اسلامی به دخالت‌های آنان نشان دادند؛ ابراز انزجار خود را از روحانیون و سیاسیون وابسته به خمینیسم اعلام داشت‌اند. طبق آخرین آمار یکصد و پنجاه تن از معترضین مورد اصابت مستقیم تک‌تیراندازانِ رژیم ملایان در ایران قرار گرفته و کشته شدند و طبق خبرها، قرار است این اعتراضات ادامه یابد.

با اعتراضات شیعیان عراق در واقع، فروپاشی احداث هلال شیعی، به عنوان رویای علی خامنه‌ای در راستای تسلط بر سرزمین‌های مسلمان –خصوصا شیعه- کلید خورده است. اکنون مردم لبنان نیز به این حرکت پیوسته و خواستار پایان یافتن نقش تخریبی اسلامگرایان شیعی مورد حمایت ملایان تهران هستند.

در نهایت با قاطعیت باید گفت: تمام رشته‌های جمهوری اسلامی که تحت سایه‌ی نمایش اربعین انجام شد، با خیزش‌های مردمی عراق و لبنان پنبه شد و نشان از این مهم دارد؛ ملایان در منطقه سقوط کرده‌اند وهراس سرنگونی داخلی، باعث شده مانند چهل سال گذشته، پشت نام مردم ایران سنگر بگیرند اما، حال نوبت مردم ایران می‌باشد تا حساب خود را فروشندگان بهشت و دوزخ تصفیه نمایند.