بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

فعالان دانشجویی: "رای ما سرنگونی جمهوری اسلامی و پیروزی انقلاب زن، زندگی، آزادی است"

فعالان دانشجویی: "رای ما سرنگونی جمهوری اسلامی و پیروزی انقلاب زن، زندگی، آزادی است"
حاکمیت اسلامی یعنی حاکمیت مرگ و اعدام
posted onFebruary 27, 2024
noبۆچوون

در ادامه کارزار تحریم انتخابات جمهوری اسلامی ایران، شماری از تشکل‌ها و فعالان دانشجویی ایران، با صدور فراخوانی خواهان تحریم سراسری سیرک انتخابات از سوی تمام آحاد ایران از هر طبقه و قشری شدند.

شماری از فعالین و تشکل‌های دانشجویی سراسر ایران بصورت مشترک جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ شمسی، با انتشار فرخوانی انتخابات پیش رو را یک "مضحکه" تمام عیار خواندند.

این فراخوان با اشاره به فضای دو قطبی ایران، یکسو مردمی به ستوه آمده و در سوی دیگر حکومت تروریستی جمهوری اسلامی، که در مقابل هم صف‌آرایی کرده‌اند، یادآور می‌شود: "در این مصاف، جمهوری اسلامی در حال کشمکش و درگیری هر روزه برای بقای خودش است و ما هم در تلاشیم تا نابودی این حکومت کثیف که شرایط ضدانسانی موجود را برای میلیون‌ها نفر از ما ایجاد کرده، نزدیک و نزدیک‌تر کنیم".

دانشجویان سراسر ایران در فراخوان خود موضع ملت را آشکار و عیان وصف می‌کنند و می‌گویند: "ما حرفمان را در خیابان زده‌ایم و محکم گفته‌ایم که با پیشبرد و پیروزی انقلاب «زن زندگی آزادی» جمهوری اسلامی را نابود خواهیم کرد و حتی تحریم انتخابات را کافی نمی‌دانیم".

به همین خاطر در ادامه خاطرنشان می‌شوند: "تنها پاسخی که ما به جمهوری اسلامی و انتخاباتش داریم؛ فراخوان به تمام مردم ذله شده از این شرایط، به همراهان، مبارزان، معترضین و اعضا و هواداران تشکل‌ها و نهادها و جمع‌هایمان برای مقابله علیه انتخابات جمهوری اسلامی و ارائه تصویری مبارزه‌جویانه و ابراز خشم علیه این حکومت سرکوبگر و هر نمایش سیاسی‌اش است".

البته دانشجویان بصورت رادیکال و با دیدی واقع بینانه که از ذات پلید و اهریمنی حاکمیت اسلامی دارند متذکر می‌شوند: "چه انتخابات جمهوری اسلامی و چه هر انتخابات دیگری که بخواهد ما مردم را از تعیین سرنوشت‌مان در خیابان به پای صندوق‌های رای حکومت جنایت‌کار اسلامی ببرد تا به ما قدرت انتخاب از بین جنایت‌کاران را بدهد؛ اعم از رفراندوم، رژیم‌چنج و هرگونه تعویض قدرت از بالای سر مردم، از نظر ما مردود است و به شدت علیه آن سازماندهی و مبارزه خواهیم کرد".

در آخر دانشجویان با صراحت به جمهوری اسلامی "نه" می‌گویند و اظهار می‌دارند: "ما دانشجویان همانطور که قبلا هم در دانشگاه هنر اعلام کرده‌ایم بین خودمان و شما جنایت‌کاران، یک دریای خون فاصله می‌بینیم و پاسخ‌مان به شما یک کلمه هست: نه!